Listopad 2014

Lezou mi na nervy...ty nervy

29. listopadu 2014 v 20:49 | Pink-bee |  Deník: "Nemáš zač lidstvo"
Už jsem si myslela, že je něco špatně, avšak po té co jsem shlédla několik videí z již proběhlých castingů české miss, jsem také začala pociťovat trochu nejistotu. Najednou jsem příliš tlustá, má pleť také není tak alabastrová jak jsem si myslela, vlasy mám nějaké zplihlé…no a ty prsa!

První pokus (Paint tool sai )

27. listopadu 2014 v 19:23 | Pink-bee |  Tvorba

Právě jsem si stáhla Paint tool sai. Tedy chci říci "néé rozhodně jsem to nikde neukradla, a rozhodně to nebylo z uložto".


Nikdy jsem s tím nedělala a jelikož je to v angličtině a já mám s angličtinou dlouholeté nevyřízené účty, měla jsem trochu problém se v tom zorientovat.Nejdříve jsem si trochu čmárala a pak se pokusila překreslit jednu postavu, kterou jsem kreslila před pár dny. Byl to první návrh postavy do mé mangy…kterou sice ještě nepřipravuji, ale už se několik et chystám, že začnu :D

Je to takové kostrbaté, takové nakřivo, každá strana jiná a absolutně ignoruju nějaké stíny, ale mám z toho strašnou radost. Uvidíme, jak to půjde dál.


Přihlásila jsem se na Miss

27. listopadu 2014 v 13:08 | Pink-bee |  Deník: "Nemáš zač lidstvo"
V neděli je první casting. Počítám, že se tam sejdou tisíce holek a já si už po pár minutách budu říkat "co tady proboha vůbec dělám" a mohu jen doufat, že to nebude mít ten negativní smysl. Jelikož je tohle úplně první kolo, budeme se muset snažit nějakým způsobem zaujmout unavené a znuděné porotce, kteří toho po celém dnu budou mít taky plný brejle. Ti pak vyhází ten "odpad" a ty hezčí dívky pošlou dál. Uvidíme, do které skupiny budu zařazena.

úvodní článek

26. listopadu 2014 v 17:41 | Pink-bee |  články
Vážně nesnáším psaní úvodních článků. Proč na blogu musí být vždy nějaký článek první?
Prošla jsem desítky blogů, klikla na archiv a našla první autorův výplod…to vše abych věděla, co do úvodu vepsat. Bolí mě hlava ze všech těch článků.

"Ahojky, jsem ta a ta. Je mi už čtrnáct, ačkoliv moje IQ je nižší. Tento blog bude o morčátkách, jelikož morčátka jsou super. Vážně se nemůžu nabažit popisováním života tvorečka, který tráví celé dny v plastovém terárku.
Doufám, že se vám můj blog bude líbit. S pozdravem…nějakej trouba."
Moje blogy obvykle dojedou na to, že neumím napsat nic takového. A přitom bych vážně chtěla mít nějaký déle než týden. Tenhle je střízlivým odhadem v pořadí tak miliontý, možná miliontý-první.
Nemám absolutně žádnou představu, kam blog směřovat a už teď mě rozčiluje, jelikož bytostně nesnáším růžovou. Nabízí se otázka, proč jsem tedy udělala takovýto přeslazený růžový design.
Na to můžu, říct jen…jo to je dobrá otázka.

Jsem Pink-bee. (Nikoliv bee jako včelka, ale bee jako zvuk co dělá ovce.)
Je mi osmnáct a chodím za střední školu. Jak se mohli dovtípit ti dovtipnější z vás, žádný blog mi zatím příliš dlouho nevydržel, jelikož jsem zvyklá zkoušet nové věci a vzdávat je, když jsou těžké. Neumím ani psát, ani kreslit a nemám vcelku co nabídnout. Nečekejte tu tedy nějaké zázraky. Blog slouží jako poměrně dobrý zdroj prokrastinace.

Jinak jsem ale velmi milý, hodný, příjemný teenager.
A víte co je zajímavý na jeskyních?
…vůbec nic.