Česká miss casting 1.část

2. prosince 2014 v 19:21 | Pink-bee |  Deník: "Nemáš zač lidstvo"
V neděli jsem se zúčastnila castingu v obchodním domě na černém mostě.
Nebudu to zdržovat, nevzali mě. Bylo mi to líto, byla jsem naštvaná a pořádně jsem to oreptala. Když se nad tím tak zpětně zamíří, možná že nade mnou můj Bůh Štěstí nakonec přeci jen držel ochrannou ruku. Pokud tak jako česká miss funguje celý svět modelingu, tak to není práce. To je dobře placený sekáček na maso.
Ať už se o miss říká cokoliv, nyní mohu říct "jo je to svatá pravda".
Naprosto mě šokovala mizerná organizace a zcela neprofesionální přístup.
"Vítej do světa showbyznysu" řekl mi později kamarád, který se v kruzích modelingu pohybuje a který mě varoval.


Pokoušela jsem se o to, ale nedokážu celý casting popsat "na jeden zátah" :D
Budu to muset rozdělit do několika částí, ve kterých budu pomlouvat a stěžovat si.

Kde je casting?
Ráno mě čekala jízda do prahy a pak metrem skrze ni. Jela jsem z konečné na konečnou. Máma jela se mnou jako doprovod a já ji celou dobu musela uklidňovat, že to bude v pohodě.
Byla mi zima a taška s věcmi byla mnohem těžší, než jsem původně myslela. Bolestivě se mi zarývala do ramene a já měla sto chutí ji zahodit pod vlak.

Když jsme se konečně dokodrcali metrem plným otrávených lidí až na černý moct, byla už skoro jedna. Dokonce i s mým orientačním smyslem se mi podařilo obchodní dům, kde se casting konal najít. Mám na to jednoduchou taktiku, když si nejsem jistá, kam mám jít, jednoduše jdu na úplně opačnou stranu, než kam si myslím, že mám jít. A ono to funguje. (Tolik k mému orientačnímu nesmyslu.)

A tady nastal první problém. Vážný problém. Obchoďák byl nabitý, praskal ve švech a casting nikde. Čekala jsem šipečky, nebo minimálně ukazatele, nic takového tam však nebylo. Místo toho tam byla spousta zmatených a nervózních holek, které pochodovaly sem a tam a byly ještě zoufalejší než já, jelikož také nevěděly, kam mají jít. Všimla jsem si, že mě dvě sledují v naději, že vím, kam mám jít. Já bohužel sledovala nějakou jinou a ta sledovala nějakou jinou…(mimochodem ten obchoďák měl chodby do tvaru kruhu.)

Casting se konal v prvním patře a i když to bylo těsně u vchodu (u jednoho z mnoha vchodů) těžko by tam člověk nalezl "zastrčenější místo".


Holek "uchazeček" se tam nakonec sešlo zhruba sto. Možná o něco málo víc. Teď už jen stačilo vyčkat frontu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání těch, co kliknou na anketu.

» klik

Komentáře

1 Miss Psycho Miss Psycho | Web | 3. prosince 2014 v 21:40 | Reagovat

to ako na našich krajských súťažiach :D

2 Meh ~ Meh ~ | Web | 6. prosince 2014 v 21:03 | Reagovat

Hele to bude dobré :) ~ Prostě kvůli zklamání se nezůčastňuji takových to soutěžích :D ~ I když na to nemám ani proporce :DD ~ Ale škoda nom :) V tom případě ti to snad příště vyjde ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama