Červen 2015

Úvod k rubrice - Kleveta

27. června 2015 v 16:01 | Pink-bee |  Kleveta
Rozhodla jsem se založit novou rubriku, jelikož se mi často stává, že mě na internetu- zejména na blogu- zaujme (i když mnohem častěji rozčílí) nějaký článek a já cítím, že bych se k němu ráda vyjádřila nějakým jiným způsobem, než pouhým komentářem pod ním.

Často mě rozčiluje hloupost lidí. Mnohdy neinformovanost, argumentace, téma nebo jenom pouhý styl vyjadřování. V této rubrice proto vždy odkážu na nějaký článek, který jsem vyštrachala na stránkách kterým jste se při troše štěstí úspěšně vyhnuli a ten pak rozeberu a okomentuju.

Je to svým způsobem trochu nekorektní, jelikož autorovi článku nedávám možnost svůj názor obhájit ani se bránit z toho prostého důvodu, že mu na svůj blog odkaz samozřejmě nedám.
Na svou obranu bych uvedla pouze to, že autor vyjádřil názor již v daném článku a mě ani v nejmenším nezajímá, co by k tomu chtěl říci dál.

Postupem času (až mi dojdou články, do kterých bych s klidným srdcem mohla rýt) pravděpodobně se rubrika zvrhne v místo ošklivých pomluv a škodolibostí.
Předpokládám, že se tak stane po 2-3 článcích.

Voni mi chtěj zrušit blog!

24. června 2015 v 0:58 | Pink-bee |  Deník: "Nemáš zač lidstvo"
Ach jo! Člověk tu pár měsíců neni a oni hned vyhrožujou, že mi blog smažou.
Na mou duši jsem úplně zapomněla, že jsem nějaký pitomně růžový blog měla. Jak na smrt jsem zapomněla jak jsem si hrozně říkala, že bude úspěšný a konečně to s ním někam dotáhnu.
A oni místo toho aby mi to připomněli, hned mi spamujou émajl a vyhrožujou. Dávaj data do kdy se mám přihlásit a že prej mám mít alespoň jednu návštěvu. Pchá!