Jak ulovit ženu

1. března 2016 v 19:18 | Pink-bee |  Tvorba - psaní
Muži si často stěžují, že ženám nerozumí. Ženy nevědí úplně přesně, co že to vlastně chtějí, ale jsou naštvané, pokud to nedostanou. Často říkají něco úplně jiného, než si skutečně myslí. Díky tomu se partnerské soužití mění v hádanku, kdy muž ženu musí neustále luštit jako nějakou křížovku.
Spousta mužů se však do této požehnané fáze vůbec nedostane, jelikož nezvládne onu trnitou cestu namlouvání. Stačí i malá chyba. Pokud se vás žena například ptá na názor na nové šaty, či účes, pak vězte, že rozhodně NECHCE slyšet, co si skutečně myslíte. Pokud vám řekne "NE" a vy se doopravdy hned napoprvé přestanete snažit, řekne si žena tak akorát, že jste "na zabití". Získat ženu je možná ještě těžší, než si ji udržet….
…jelikož to s námi ženami někdy není jednoduché, rozhodla jsem se, pouze pro muže, sepsat naprosto spolehlivý návod na to "jak ulovit ženu".Jak ulovit ženu

Vykopeme jámu. Ne příliš hlubokou, jelikož by se žena mohla cestou dolů o něco praštit do palice a pak, až byste jí vytáhli, by vám řekla, že jí bolí hlava a že se dneska už nic nebude. Jáma však nesmí být zase moc mělká, aby z ní žena nevylezla.
Jámu zakryjeme listím, aby se v lese dobře schovala. Pak zjistíme, že v lese se moc žen nevyskytuje, leda loupežníci a ty nechceme. Loupežníci sice sem tam nějakou ženu mají, ale taková by vás se svými móresy leda tak ožebračila. A to mnohem rychleji a kvalitněji, než žena normální. Proto sundáme listí a přeneseme jámu někam do města. Dejte si však pozor aby vám jí nějací neřádi v uniformách neoznačili policejní páskou jako "ztracené víko od kanálu". Pokud by vás poblíž chytili, tak by se také mohli začít vyptávat, co poblíž jako pohledáváte a co hodláte s tou ďuznou dělat.
Takže máme díru. Vřele se doporučuje, hodit do díry nějaké malinké koťátko, jelikož spousta žen, když z temné díry uslyší zoufalé mňoukání několik dní nekrmeného kotěte, bude se ho snažit vytáhnout. Některé ženy jsou však alergické na srst, a tu a tam se najde dokonce i nějaký muž, který by mohl mít tendenci kotě vytáhnout. Z tohoto důvodu se doporučuje vhodit do jámy dítě. Nejlépe nějaké miminko, protože ty hlasitě řvou a každý muž, který má jen trochu zkušenosti a rozumu se takovému místu zdaleka vyhne.
Dejte si však pozor, aby žena dítě skutečně nevytáhla, jelikož kdybyste si jí pak chtěli nechat, mohla by po vás chtít, ať se o dítě postaráte. Dobrým nápadem také je, umístit do jámy pouze nahrávku plačícího dítěte a skutečné miminko zahodit někam jinam.

Pár dobrých rad nakonec:

• Pokud chcete ženu nějakých konkrétnějších tvarů, přesněji řečeno, aby zmíněných tvarů měla méně, doporučuje se udělat otvor o něco užší, aby se tam ženy nežádoucích tvarů nevešly.

• Pokud jsou vám tvary lhostejné, ale zase byste chtěli ulovit více žen, udělejte jámu naopak dostatečně širokou a dlouhou aby tam mohlo napadat více objektů. Nezapomeňte snížit dno, aby si ženy nemohly vzájemně pomoci nahoru. Přiměřenou alternativou je vhodit do jámy pár bot, kabelku nebo nějaký kus oblečení, o který se ženy poperou a ani je nenapadne z jámy vylézat.

• Pokud vám nezáleží na tvarech, ale na inteligenci zkuste před jámu postavit zeď. Některé ženy napadne zeď obejít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jste pro trest smrti?

Ano
Ne

Komentáře

1 Den Den | E-mail | Web | 1. března 2016 v 23:51 | Reagovat

Prakticky návod na lovení mamutů :D Kdyby to byl návod od chlapa, tak asi opravdu váhám, jestli se fakticky logika mužů od doby ledové ani trochu nevyvinula, když je to napsané jak pro neandrtálce :D
Super článek, jen tak dále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama