Těším se do školy!!

6. března 2016 v 15:24 | Pink-bee |  Deník: "Nemáš zač lidstvo"
Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale těším se zítra do školy. Už aby bylo pondělí ráno, a já seděla v autobuse. Obvykle nám nějaká hodina v pondělí odpadne, tentokrát by mi vůbec nevadilo, kdyby nějaká připadla. Já se skutečně těším do školy, na tu bezbřehou nudu, kterou obvykle tolik proklínám. Všechno to má na svědomí jediný člověk. Moje máma.


Ne, ne, nemyslete si, že ke mně moje maminka měla nějakou úžasnou inspirativní řeč, která by mi v maturitním ročníku vlila ctižádost do žil (i když co si budeme povídat, něco takového bych potřebovala jako sůl). Důvod, proč se těším do školy, a proč za to může moje máma, je mnohem jednodušší. Máma je nervní.
Posledních několik týdnů je doma. Protože kašle. Nevím, sice přesně co jí je, ale asi je to něco vážného, když jí doktoři nechávají doma. Možná z dlouhého pobytu doma, možná z těch prášků a možná z něčeho úplně jiného, začala být máma strašně nervní. Je nervózní, vzteká se, nadává a je celkově dost nepříjemná.
Včera jsme byli nakupovat. Vztekala se, že je obchod moc veliký a že nic nemůže najít.

Dneska vařila. Vztekala se, že má prý málo odkládacího prostoru a špinavé hrnce nemá kam dávat. Sporák je blbý, šuplík je debilní a blbě se otevírá, ten kastrol vymýšlel nějaký kretén a já bramboru loupu jak idiot.
Pak má nějaký problém s počítačem. Stáhla si asi pět programů, které by to měly vyřešit. Jeden je hradský, druhý kokotský, třetí na hovno, čtvrtý na piču a pátý placený.

Pak mi vynadala, že jsem špatně vyluxovala.
Už asi chápete, proč teď doma cítím jistou tíseň a škola, kde po mě vlastně nikdo nic nechce, rozhodně na mě hned nevyjede, mi přijde jako oáza klidu.
Takže mi držte palce. Dnešek musím nějak překodrcat a zítra hurá do školy! Možná tam zůstanu i na nepovinnou odpoledku ta končí až okolo čtvrté hodiny. Bezva ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je schizofrenie rozdvojená osobnost?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama