Deník: "Nemáš zač lidstvo"

Těším se do školy!!

6. března 2016 v 15:24 | Pink-bee
Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale těším se zítra do školy. Už aby bylo pondělí ráno, a já seděla v autobuse. Obvykle nám nějaká hodina v pondělí odpadne, tentokrát by mi vůbec nevadilo, kdyby nějaká připadla. Já se skutečně těším do školy, na tu bezbřehou nudu, kterou obvykle tolik proklínám. Všechno to má na svědomí jediný člověk. Moje máma.

Vracím se na blog!

15. února 2016 v 16:15 | Pink-bee
Olala přátelé!
I když je to k nevíře, stále ještě žiju. Žádný potrhlý fanoušek stmívání mě ještě nedostal! A jelikož si žiju poměrně dobře, a nemám do čeho píchnout, tak se bezmála po dvou letech, pokud nepočítáme pár náhodných výkřiků do tmy a jeden přednastavený článek (a ty skutečně nepočítáme), vracím na blog!

Voni mi chtěj zrušit blog!

24. června 2015 v 0:58 | Pink-bee
Ach jo! Člověk tu pár měsíců neni a oni hned vyhrožujou, že mi blog smažou.
Na mou duši jsem úplně zapomněla, že jsem nějaký pitomně růžový blog měla. Jak na smrt jsem zapomněla jak jsem si hrozně říkala, že bude úspěšný a konečně to s ním někam dotáhnu.
A oni místo toho aby mi to připomněli, hned mi spamujou émajl a vyhrožujou. Dávaj data do kdy se mám přihlásit a že prej mám mít alespoň jednu návštěvu. Pchá!

Game maker (první pokus)

13. prosince 2014 v 17:03 | Pink-bee
Tak jsem si včera stáhla volnou verzi game makeru. Po zjištění, že je to celé v angličtině jsem to chtěla zase hezky rychle odinstalovat, nakonec jsem si však řekla "hele neblbni, ve svém věku už máš dávno anglicky umět, když už to máš, tak to alespoň zkus!". Na internetu jsem shlédla pár tutoriálů (samozřejmě v češtině) a po troše pachtění jsem vytvořila svou úplně první počítačovou hru.

Asi jsem se zamilovala

10. prosince 2014 v 21:01 | Pink-bee
…až po uši.
Nemohu jíst, nemohu spát. Nebe je nějaké modřejší, než bývalo, ptáci cvrlikají hlasitěji, i venku je nějak větší zima než včera.
Všechno to má na svědomí jediný člověk. Je to už hodně dlouho, co jsem se cítila podobně. Je to již hodně dlouho, co jsem se takto zamilovala. On to sice ještě neví, ale až vyrostu, tak si ho vezmu. Budeme spolu šťastní. Budeme mít krásný dům, velikou zahradu a dvě hezké děti.

Česká miss casting 2.část

8. prosince 2014 v 18:33 | Pink-bee
Minulý příspěvek jsem zakončila na konci dlouhé fronty k výdeji a odevzdání registrace. Do téhle chvíle to bylo ještě dobré, vlastně to do této chvíle bylo skvělé a stání ve frontě patřilo k jedné ze světlejších chvilek celého dne.

Česká miss casting 1.část

2. prosince 2014 v 19:21 | Pink-bee
V neděli jsem se zúčastnila castingu v obchodním domě na černém mostě.
Nebudu to zdržovat, nevzali mě. Bylo mi to líto, byla jsem naštvaná a pořádně jsem to oreptala. Když se nad tím tak zpětně zamíří, možná že nade mnou můj Bůh Štěstí nakonec přeci jen držel ochrannou ruku. Pokud tak jako česká miss funguje celý svět modelingu, tak to není práce. To je dobře placený sekáček na maso.
Ať už se o miss říká cokoliv, nyní mohu říct "jo je to svatá pravda".
Naprosto mě šokovala mizerná organizace a zcela neprofesionální přístup.
"Vítej do světa showbyznysu" řekl mi později kamarád, který se v kruzích modelingu pohybuje a který mě varoval.

Lezou mi na nervy...ty nervy

29. listopadu 2014 v 20:49 | Pink-bee
Už jsem si myslela, že je něco špatně, avšak po té co jsem shlédla několik videí z již proběhlých castingů české miss, jsem také začala pociťovat trochu nejistotu. Najednou jsem příliš tlustá, má pleť také není tak alabastrová jak jsem si myslela, vlasy mám nějaké zplihlé…no a ty prsa!

Přihlásila jsem se na Miss

27. listopadu 2014 v 13:08 | Pink-bee
V neděli je první casting. Počítám, že se tam sejdou tisíce holek a já si už po pár minutách budu říkat "co tady proboha vůbec dělám" a mohu jen doufat, že to nebude mít ten negativní smysl. Jelikož je tohle úplně první kolo, budeme se muset snažit nějakým způsobem zaujmout unavené a znuděné porotce, kteří toho po celém dnu budou mít taky plný brejle. Ti pak vyhází ten "odpad" a ty hezčí dívky pošlou dál. Uvidíme, do které skupiny budu zařazena.
 
 

Reklama