DIY

DIY - obraz z voskovek

1. března 2016 v 19:06 | Pink-bee

Znovu Vás zdravím, s novým dílem z rubriky DIY. Jak už bylo několikrát zmíněno, jsem veliký fanoušek domácího vyrábění, kutilství, vrtání a pohrom. Jelikož jsem už dlouho nepřidala nic jiného než pár obrázků nápadně nenápaditého komixu, a začínám mít špatný pocit, že vymilované čtenáře odbývám pouhými obrázky, rozhodla jsem se podstrčit vám další obrázky, splácat k němu pár vět a vydávat to za plnohodnotný článek.
Dneska se budete koukat na voskovky.
Na voskovky se budete koukat proto, že je to nesmírně zajímavé. Vůbec to nesouvisí s tím, že jsem voskovkové obrázky měla hezky ucelené uložené v jedné složce a nic jiného se mi hledat nechtělo.

DIY - Záložky do knížky

16. února 2016 v 20:14 | Pink-bee


Takže ahoj. Zas a znovu.
Jak už bylo mnohokrát zmíněno (dvakrát) jsem velký fanoušek domácího vyrábění, kutilství, vrtání a pohrom. Kromě toho jsem i velký fanda do čtení. To by bylo, abych neměla nějaké to DIY týkajících se knih!
Dneska vám přináším úžasnou a strhující sbírku záložek do knih...už si nemusíte zakládat jako já knížky kusem papírku, ztracenou kartou z prší, nebo v tom horším případě čtverečkem toaleťáku.
S trochou papíru, lepidla a nějakých těch serepetiček, si můžete vyrobit originální a vkusnou záložku.
A nebo se na to vykašlat, protože kus papírku je nakonec stejně dobrej!

DIY - tanečnice (dekorace)

26. prosince 2014 v 8:48 | Pink-bee


Ahoj,
tak vás znovu vítám u rubriky "udělej si sám". Jelikož jsem velký přívrženec domácího vyrábění, kutilství, vrtání a pohrom, přináším vám další nápad na ozdobu, kterou si můžete ozdobit váš dům. Proč kupovat dekorace, které jsou levné, hezké a drží při sobě, když si je můžete vyrobit sami, bude vás to stát mnohem více peněz, nebude se na to dát dívat a za chvíli se to rozpadne? Jen hlupák by něco takového udělal.

Myslím že dnešní návod se bude líbit všem, kteří mají rádi tanec, nebo všem kteří tak jako já právě odchodili taneční a jsou moc rádi, že to mají za sebou.

DIY - vánoční ozdoby

23. prosince 2014 v 14:01 | Pink-bee
Vítám vás u nové rubriky DIY, která bude zahrnovat nejrůznější návody, tutoriály a nápady. Jsem totiž velký nadšenec domácího vyrábění, kutilství, vrtání a pohrom a proto jsem za léta nasbírala neuvěřitelné množství návodů prakticky na cokoliv. Počet věcí, které jsem podle nich vyrobila, by se sice dali spočítat na prstech jedné ruky, ale pořád si říkám "vždyť já něco vyrobím a začnu hnedka o víkendu". Rozhodla jsem se tedy, abych celou sbírku alespoň nějak zužitkovala, předat ji vám.

Jako první (když už teda máme ty Vánoce) jsem se rozhodla přidat nějaké Vánoční ozdoby.
Vánoce jsou zítra, takže zatlačte slzu i kdyby se vám něco líbilo, máte smůlu vyrobit si to už nestihnete ani náhodou.
 
 

Reklama