Kleveta

Úvod k rubrice - Kleveta

27. června 2015 v 16:01 | Pink-bee
Rozhodla jsem se založit novou rubriku, jelikož se mi často stává, že mě na internetu- zejména na blogu- zaujme (i když mnohem častěji rozčílí) nějaký článek a já cítím, že bych se k němu ráda vyjádřila nějakým jiným způsobem, než pouhým komentářem pod ním.

Často mě rozčiluje hloupost lidí. Mnohdy neinformovanost, argumentace, téma nebo jenom pouhý styl vyjadřování. V této rubrice proto vždy odkážu na nějaký článek, který jsem vyštrachala na stránkách kterým jste se při troše štěstí úspěšně vyhnuli a ten pak rozeberu a okomentuju.

Je to svým způsobem trochu nekorektní, jelikož autorovi článku nedávám možnost svůj názor obhájit ani se bránit z toho prostého důvodu, že mu na svůj blog odkaz samozřejmě nedám.
Na svou obranu bych uvedla pouze to, že autor vyjádřil názor již v daném článku a mě ani v nejmenším nezajímá, co by k tomu chtěl říci dál.

Postupem času (až mi dojdou články, do kterých bych s klidným srdcem mohla rýt) pravděpodobně se rubrika zvrhne v místo ošklivých pomluv a škodolibostí.
Předpokládám, že se tak stane po 2-3 článcích.
 
 

Reklama