Tvorba

Na procházce s pejskem

17. února 2016 v 20:16 | Pink-bee
Kdysi dávno jsem se v Praze zúčastnila kurzu olejové malby. Bylo to drahé a bylo to k ničemu. Ani obraz jsem si nenechala, jelikož mi nešly namalovat stromy a tak jsem namalovala jen zelené pozadí, což se mi nelíbilo.
Když jsem teď vyfocený obrázek po letech našla v počítači...no možná jsem si ho vzít měla.
Nic uměleckého to sice není...spíše ten námět. Mě zpětně pobavil, když si vzpomenu že holka vedle mě malovala vílu a pán naproti mě obláčky.
Asi mám prostě jen ráda veselé a pozitivní věci :D
(PS: Prosím odpusťte si komentáře "jak moc je to hezký", protože ... já vím. :D :D Asi to pošlu do nějaký galerie, aby mi to vystavili vedle Mony Lisy)

První pokus (Paint tool sai )

27. listopadu 2014 v 19:23 | Pink-bee

Právě jsem si stáhla Paint tool sai. Tedy chci říci "néé rozhodně jsem to nikde neukradla, a rozhodně to nebylo z uložto".


Nikdy jsem s tím nedělala a jelikož je to v angličtině a já mám s angličtinou dlouholeté nevyřízené účty, měla jsem trochu problém se v tom zorientovat.Nejdříve jsem si trochu čmárala a pak se pokusila překreslit jednu postavu, kterou jsem kreslila před pár dny. Byl to první návrh postavy do mé mangy…kterou sice ještě nepřipravuji, ale už se několik et chystám, že začnu :D

Je to takové kostrbaté, takové nakřivo, každá strana jiná a absolutně ignoruju nějaké stíny, ale mám z toho strašnou radost. Uvidíme, jak to půjde dál.

 
 

Reklama